Szanowni Państwo !

Los zwierząt leży na sercu wielu osobom dobrej woli. Jednakże niektóre zwierzaki dotknięte są bezdomnością. W takiej sytuacji opiekę nad zwierzęciem otacza gmina i realizuje to zadanie poprzez umieszenie psa lub kota, a niejednokrotnie innego zwierzęcia, w schronisku. W przypadku Miasta i Gminy Skępe realizowana jest umowa z firmą z Łodzi, która prowadzi schronisko w miejscowości Wojtyszki i właśnie tam trafiają bezdomne zwierzaki z terenu naszej gminy. Jednakże nawet najlepsze warunki nie zastąpią zwierzakom ciepła domu i przyjaznej dłoni człowieka. Dlatego też zachęcamy do adopcji, dzięki której każdy może znaleźć wiernego towarzysza. Aby Państwu to ułatwić poniżej zamieszczamy odnośniki do strony schroniska, na której wskazane są zwierzęta przeznaczone do adopcji z terenu naszej gminy.

Zamieszczamy również dane ułatwiające kontakt w sprawie adopcji:

biuroadopcyjne@wp.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

512 324 940

505 541 103

Mamy nadzieję, że przynajmniej część zwierzaków znajdzie dla siebie nowy, spokojny dom.

Link do wykazu zwierząt pod opieką schroniska z terenu Miasta i Gminy Skępe